Novinky

Snižujeme ceny tepla

Jak jsme již dříve přislíbili, od 1. 1. 2018 výrazně snižujeme cenu tepla v Rokycanech i ve Zbirohu!

Rozsáhlými investicemi do technologického vybavení centrálních kotelen i distribučních sítí jsme dosáhli podstatného zvýšení účinnosti těchto zařízení Pro roky 2018 a 2019 se nám také podařilo získat opět výhodnější ceny zemního plynu. Proto je nám potěšení, že můžeme našim zákazníkům v Rokycanech i ve Zbirohu snížit cenu tepla na 514,- Kč/GJ bez DPH, tj. 591,10 Kč/GJ vč. DPH.

Jsme rádi, že Vám můžeme přinést tuto dobrou zprávu a pevně věříme, že Vás takto budeme moci potěšit i v příštím roce.

Nonstop dispečink

Zpravodaj Energie AG

Rychlý kontakt

Energie AG Teplo Rokycany

Pod Kostelem 117
337 01 Rokycany

IČ: 25 22 35 69
DIČ: CZ 25 22 35 69

Telefon:
+420 800 77 88 33 - dispečink
+420 371 519 100 - firma
+420 603 168 606 - technik
+420 603 168 603 - fakturace

E-mail: info(at)teplo-rokycany.cz

WWW: www.teplo-rokycany.cz

Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. - idatabaze.czEnergetika - idatabaze.cz
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8

Nové kotle pro Rokycany

Hlavní prioritou a cílem Energie AG Teplo Rokycany je zajistit svým zákazníkům kvalitní, spolehlivé a úsporné dodávky tepla a teplé vody. Proto neustále pracujeme na modernizaci našich tepelných zdrojů, rozvodů tepla i domovních předávacích stanic.

V minulých letech jsme provedli rekonstrukci rozvodů tepla z kotelny Zbiroh, částečnou rekonstrukci rozvodů kotelny Václav, rekonstrukci kotelen Žďár, Pojišťovna a ZŠ Zbiroh, instalaci kogenerační jednotky v kotelně Václav a rekonstrukci rozdělovače a sběrače na výstupu z kotelny, výměnu kotle v kotelně Pátek spojenou s rekonstrukcí vnitřních rozvodů a řídícího systému v této kotelně, rekonstrukci řídích systémů a předávacích stanic a mnoho dalších investičních i neinvestičních opatření směřujících ke zvýšení efektivity a spolehlivosti našich zařízení.

I v letošním roce pokračujeme v tomto úsilí. Proto jsme kromě rekonstrukce dalších domovních předávacích stanic připravili i výměnu kotlů v kotelnách Václav a J. Knihy.

Kotelna J. Knihy projde rekonstrukcí vnitřních rozvodů a řídícího systému a při té příležitosti budou demontovány dva staré kotle a budou nahrazeny moderním kotlem Hoval CompactGas 700 s hořákem Weishaupt. Vzhledem k prostorové dispozici kotelny bude tato rekonstrukce náročnější a její dokončení předpokládáme v létě příštího roku.

Kotelna Václav bude nově vybavena kotlem Hoval MAX-3 1250 s dochlazovačem spalin. Tento kotel se nám podařilo výhodně získat od sesterské společnosti Tepelné zásobování Rakovník, kde neměl dostatečné využití. Protože kotelna Václav je na instalaci nového kotle připravena a k jeho zprovoznění nebude třeba žádná odstávka, bude nový kotel zprovozněn již v průběhu letošní topné sezóny.

Tato opatření zvýší účinnost a spolehlivost výroby tepla pro naše zákazníky a již nyní připravujeme jejich pokračování v dalších letech.

Koncern
Vodárenství
Teplárenství